APKURES SISTĒMAS IERĪKOŠANAMONTĀŽA - SERVISS RĪGĀ - LATVIJĀ

Apkures sistēma ir viens no svarīgākajiem ēkas elementiem. Pareiza un ekonomiska apkures sistēmas funkcionēšana nodrošina ērtu, ekonomisku un veselīgu dzīves vidi.
Siltās grīdas, radiatori, energoefektīvi apkures katli, siltuma sūkņi – dažādu siltuma sistēmu piedāvājums tirgū ir ļoti plašs, un neprofesionālim tajā ir viegli apjukt. Turklāt ēkas apkure ir sarežģīta inženiertehniska sistēma, kam nepieciešami precīzi aprēķini un kvalitatīvi paveikts montāžas darbs, ko vislabāk uzticēt zinošam meistaram.
Apkures sistēmu izvēli parasti nosaka vairāki faktori (pašas sistēmas iegādes un uzstādīšanas izmaksas, ekspluatācijas izmaksas, sniegto komfortu un sistēmas apkalpošanas ērtības). Tomēr realitātē visas prasības, kas no šiem faktoriem izriet un tiek izvirzītas apkures sistēmām, nav nemaz tik viegli sabalansēt.
Lai aukstajai sezonai tuvojoties, apkures sistēma nepieviltu, tā būtu kvalitatīva, ekonomiska, un Jūsu vajadzībām atbilstoša, aicinām izmantot mūsu kvalificēto un pieredzējušo meistaru pakalpojumus.

Kad ārā ir silts un saulains laiks, tad visdrīzāk neaktuāls šķiet jautājums par apkures sistēmu mājoklim, kurā Jūs dzīvojat. Vai arī mājoklim, kuru vēlaties renovēt. Liekas, ka aukstā sezona ir vēl tālu. Un šo jautājumu var atlikt. Pēc mūsu darbības pieredzes vēlamies ieteikt, ka tieši siltā sezona ir vislabākais laiks, lai risinātu apkures sistēmas jautājumus. Laicīga plānošana jau ir puse no paveiktā darba. Ja līdz apkures sezonai ir vairāki mēneši, tad mēs varam veltīt pietiekami daudz laika gan pārrunām, gan plānošanai, gan apkures sistēmas uzstādīšanai, kā arī atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem. Mēs esam ieinteresēti, lai rastu katrai ēkai vispiemērotāko apkures sistēmas veidu. Protams, šie ir tikai ieteikumi no mūsu puses, ņemot vērā mūsu pieredzi šajā jautājumā. Mūsu speciālisti būs gatavi Jums palīdzēt jeb kurā gadalaikā, lai Jūsu izraudzītajā ēkā ierīkotu kvalitatīvu, drošu un ekonomisku apkures sistēmu, kas atbilst visām Jūsu prasībām un iespējām.
Lai aukstajai sezonai tuvojoties, apkures sistēma nepieviltu, tā būtu kvalitatīva, ekonomiska, un Jūsu vajadzībām atbilstoša, aicinām izmantot mūsu kvalificēto un pieredzējušo meistaru pakalpojumus.  Apkures sistēmas kvalitāte ļoti lielā mēra ir atkarīga no tās profesionālas uzstādīšanas. Tādēļ vislabāk to ir uzticēt darīt speciālistiem, kuri pārzina savu arodu. Neprofesionāli uzstādīta apkures sistēma var izraisīt virkni problēmu. Sākot jau ar neadekvātām izmaksām, līdz pat komforta līmenim, kā Jūs šajā ēkā jutīsieties. Apkures sistēma ir praktiski mūža ieguldījums ēkā, tādēļ ir svarīgi pārdomāt katru soli šajā darbībā. Kā arī saprast, vai Jūs vēlaties iesaistīties ikdienas kurināšanā, vai labāk izvēlēties automatizētu apkures sistēmu. Šis aspekts ir ļoti svarīgs, jo Jūsu veiktā izvēle ietekmēs ikdienu un Jūsu paradumus. Mēs iesakām vienkārši vizualizēt Jūsu ikdienu, kad Jums ir automātiskā vai manuālā apkures sistēma. Un pēc tam izdarīt izvēli par labu vienai no sistēmām.

Apkures sistēma ir viens no svarīgākajiem ēkas elementiem. Pareiza un ekonomiska apkures sistēmas funkcionēšana nodrošina ērtu, ekonomisku un veselīgu dzīves vidi. Nav iespējams, ka visiem derēs viena apkures sistēma. Katram ir savas prasības un vēlmes, tādēļ to vislabāk noskaidrot sarunu ceļā. Tomēr visos gadījumos apkures sistēmas izvēle vistiešākajā veidā ietekmē ēkas uzturēšanas izmaksas. Par to jau var padomāt laicīgi, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. Sava specifika būs apkures sistēmai, kas paredzētā privātmājai vai komercplatībai, bet šīs visas detaļas ir izrunājamas ar mūsu apkures sistēmu speciālistiem, kuriem ir risinājumi visiem variantiem.  Nav tādas ēkas, kurai mēs nevarētu atrast piemērotāko apkures sistēmas variantu.
Siltās grīdas, radiatori, energoefektīvi apkures katli, siltuma sūkņi – dažādu siltuma sistēmu piedāvājums tirgū ir ļoti plašs, un neprofesionālim tajā ir viegli apjukt. Turklāt ēkas apkure ir sarežģīta inženiertehniska sistēma, kam nepieciešami precīzi aprēķini un kvalitatīvi paveikts montāžas darbs, ko vislabāk uzticēt zinošam meistaram.

Siltās grīdas, kas pēdējā laikā ir arvien pieprasītāks pakalpojums no klientus puses. Grīdas apsilde pilnībā tiek iestrādāta zem grīdas seguma, līdz ar to telpas interjerā nav ārēju sildelementu. Pateicoties apsildāmo grīdu radītajam siltumam, telpā uzlabojas mikroklimats. Gaiss nav ne sauss, ne mitrs, līdz ar to mazinās risks, ka telpā varētu rasties putekļu ērcītes vai citas baktērijas, kas var apdraudēt veselību. Elektriskās grīdas apsildei tiek izmantota zemāka temperatūra nekā radiatoru apkurei, līdz ar to izmaksas par apkuri automātiski samazinās.

Mūsu piedāvājumā ir arī saules paneļu kolektoru sistēmas, kuras pēc klienta ieskatiem var novietot gan uz mājas jumta, gan ar speciālām sastatnēm uz zemes, kā arī pie mājas sienas. Galvenais, lai tā būtu saulaina vieta. Siltumenerģija, kas tiek iegūta no saules paneļiem, nav kaut kas ekskluzīvs vai izmantojams tikai zemēs, kur visu gadu ir saule. Šī siltumsistēma ir lietojama un lieliski strādā arī mūsu platuma grādos. Saules enerģijas ražošanas rezultātā nerodas lieki izmeši, kas piesārņo apkārtējo vidi. Šis visbiežāk arī ir viens no kritērijiem, kādēļ cilvēki izvēlas šo apkures sistēmas veidu, lai būtu draudzīgāki videi, kurā dzīvo. Protams, arī izmaksu ziņā, šis ir viens no ekonomiskākajiem variantiem. Vasaras laikā, kad saules daudzums ir lielāks, šādas sistēmas jauda var būt tik apjomīga, ka iespējams, piemēram, uzsildīt pat ūdeni baseinā.

Energoefektīvi apkures katli, kurus var izmantot, ja ir vēlme un iespēja lietot cieto kurināmo (malka, briketes, granulas). Šāda tipa katli ir izolēti ar minerālvati, tie ir droši siltuma ieguves avoti, kuriem kā visām sistēmām ir savi specifiskie uzstādīšanas un uzturēšanas principi. Cietā kurināmā apkures katli tiek iedalīti pēc to izgatavošanas materiāla, piemēram, tērauda vai čuguna apkures katli. Granulu apkures katli no iepriekšminētajiem cieto kurināmo katliem atšķiras ar to, ka šis kurināmais apkures katlā tiek sadedzināts automātiskā režīmā. Sistēma pati regulē to, kad ir nepieciešama granulu padeve, ja telpās samazinās temperatūra.

Centrālās sistēmas apkurei vēl ir iespējams izmantot arī gāzes apkures katlu. Tie ir kompakti, veic darbu automātiski un tiem nav nepieciešama dūmvadu izbūve. Kompaktums ir liela šīs apkures sistēmas priekšrocība, jo nav nepieciešama speciāla apkures telpa, kur to uzstādīt. To var novietot, piemēram, priekštelpā. Ja gāzes katls darbosies ar dabasgāzi, tad jārēķinās ka paies kāds laiks, kamēr tik sastādītas un saskaņotas dažādas atļaujas, lai Jūsu objektā tiktu pieslēgta dabasgāze.

Esam snieguši pavisam īsu ieskatu apkures sistēmu klāstā, lai kaut nedaudz tajā varētu orientēties. Katrs objekts un klienta vēlmes ir individuālas un specifiskas, tādēļ piemērotāko apkures sistēmas veidu vislabāk izraudzīties pārrunu ceļā kopā ar speciālistu. Lai no apkures sistēmas Jūs saņemtu pilnvērtīgu atdevi un nepārmaksātu ne par tās uzstādīšanu, ne uzturēšanu.

Apkures sistēmu izvēli parasti nosaka vairāki faktori (pašas sistēmas iegādes un uzstādīšanas izmaksas, ekspluatācijas izmaksas, sniegto komfortu un sistēmas apkalpošanas ērtības). Tomēr realitātē visas prasības, kas no šiem faktoriem izriet un tiek izvirzītas apkures sistēmām, nav nemaz tik viegli sabalansēt.
Mēs iesakām vismaz reizi gadā veikt apkures sistēmas profilaktisko apkopi, lai sistēma strādātu ar pilnu atdevi un sniegtu vēlamos rezultātus. Mūsu darbības sfērā iekļauta ir arī apkures sistēmu apkope, ja vēlēsieties, tad mūsu speciālisti varēs veikt arī šo darbu. Regulāra apkures sistēmas apkope palīdzēs ikdienā nepiedzīvot negaidītus pārsteigumus, kas saistīti ar siltuma padevi Jūsu mājās. Kā arī ļaus ietaupīt līdzekļus, kas var rasties neparedzēto sistēmas problēmu risināšanas dēļ. Katrai no minētajām apkures sistēmām ir gan specifiski uzstādīšanas, gan apkopes nosacījumi, kurus mūsu speciālisti lieliski pārvalda.

Jums atliek vien atrast laiku, lai ar mums sazinātos, un mēs sniegsim visu nepieciešamo informāciju, lai izvēlētajās telpās būtu vispiemērotākā apkures sistēma, kas kalpos Jums, nevis Jūs tai. Lai pie Jums būtu silti un mājīgi ik vienā diennakts laikā.