KONDICIONĒŠANAS SISTĒMAS IERĪKOŠANAMONTĀŽA - SERVISS RĪGA | LATVIJA

Mūsdienās gaisa kondicionēšanas iekārtas ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu birojos, ražošanas telpās un arī dzīvojamās ēkās.
Kondicionēšanas uzdevums – uzturēt telpās stabilu temperatūru, vienmērīgu gaisa plūsmu, mitruma līmeni un gaisa tīrību, padarot dzīves vidi komfortablu un patīkamu.
SIA “Climate systems” sniedz konsultācijas par gaisa kondicionēšanas iekārtām, veic aprēķinus, izvērtējot telpas lielumu, nozīmi un citus parametrus, kā arī veic sistēmu montāžas darbus.
Efektīva un ilgmūžīga kondicionieru darbība ir atkarīga ne tikai no iekārtas kvalitātes, bet arī no pareizi izplānotas un profesionālas uzstādīšanas, un savlaicīgi veiktām iekārtu apkopēm. Mūsu kompānijas speciālisti veic garantijas un pēc garantijas apkopes darbus gaisa kondicionēšanas sistēmām.

Gaisa kondicionēšanas iekārtas ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu birojos, ražošanas telpās un arī dzīvojamās ēkās. Cilvēki ar vien vairāk novērtē šo iekārtu nepieciešamību telpā, kurā viņi uzturas, jo apzinās cik svarīgi ir būt vidē, kurā ir kontrolēts mikroklimats, kas attiecīgi atsaucas uz labsajūtu un darba spējām. Ne vien reiz vien ir dzirdēti gadījumi, kad cilvēkiem ir dažādas veselības problēmas, bet to cēloni nevar atrast. Atslēgas vārds šādai situācijai ļoti bieži ir gaiss. Gaiss, ko cilvēks ieelpo telpā, kurā tiek pavadītā lielākā dienas daļa. Tas var būt pārāk sauss vai mitrs. Tajā var būt putekļi vai kādi mikroorganismi, kas atstāj šo nelabvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselības stāvokli, visbiežāk jau elpceļiem. Gaisa kvalitāte ietekmē visu cilvēku pašsajūtu, bet īpaši svarīgi tas ir bērniem, kuriem var būt dažādas alerģiskas reakcijas, bet nostabilizējot mikrolklimatu telpā, šīs problēmas atrisinās. Pirms doties pie kāda speciālista novērtēt savu veselības stāvokli, pārbaudiet gaisa kvalitāti telpās, kurās Jūs pavadām lielāko dienas daļu.

Pamata bāze kondicionēšanas iekārtām ir vienāda, bet katrai telpai tomēr ir savi specifiskie parametri, kas jāņem vērā uzstādot šīs sistēmas. Tādēļ pirms gaisa kondicionēšanas iekārtas uzstādīšanas, mēs labprāt pārrunātu visus uzstādīšanas, uzturēšanas un apkopes jautājumus Jūsu izraudzītajā objektā, kur tiks uzstādīta šī sistēma, lai mēs redzētu telpas, kas ir jāaprīko ar gaisa kondicionēšanas iekārtu. Jo tā mēs varam garantēt, ka būsiet apmierināti ar saņemto pakalpojumu. Protams, ja nav iespējas klātienē aplūkot telpas, kur jāuzstāda gaisa kondicionēšanas sistēma, mēs varam aplūkot arī telpas plānu, lai piedāvātu labāko risinājumu. Mūsu speciālisti ir ieinteresēti, lai Jūs uzturētos vidē, kurā ir kontrolēts mikroklimats visa gada garumā. Specifiskas atšķirības, protams, ir gaisa kondicionieriem, kas jāuzstāda lielai komerctelpai vai neliela izmēra dzīvoklim. Bet mūsu speciālistiem ir vairāku gadu pieredze gan vienā, gan otrā gadījumā, tādēļ abos gadījumos garantējam izcilus rezultātus, kas uzlabos Jūsu dzīves kvalitāti mājas vai darba vidē.

Viens bloks atrodas iekštelpā, bet otrs ir ēkas ārpusē. Ārpusē esošajam blokam ir pretkorozijas korpuss. Tā ka nav jāsatraucas, ka šis bloks laikapstākļu ietekmē varētu bojāties un nestrādāt ar pilnu jaudu. Iekštelpā novietojamie bloki ir askētiska dizaina un neuzkrītoši, lai neietekmētu telpas interjeru un koptēlu. Katrai telpai mēs piemeklēsim piemērotāko variantu, lai tas atbilstu Jūsu prasībām gan vizuāli, gan tehniski. Iekštelpām paredzēto bloku visbiežāk novieto pie sienas vai nišā. Kā arī ņemot vērā gan gaisa kondicioniera parametrus, gan telpas izmērus ir iespējams to novietot, piemēram, zem loga. Visu ir iespējams pārrunāt un saskaņot pirms gala rezultāta uzstādīšanas gan iekštelpā, gan ārpusē.
Katra kondicionēšanas sistēma ir aprīkota ir pulti, ērtākai tās lietošanai. Kā arī ir kondicionieri, kurus ir iespējams vadīt attālināti caur telefonu vai planšeti, izmantojot wifi. Vai nav lieliski pēc garas dienas uz kalna, braucot mājās, jau noregulēt sev vēlamo telpas temperatūru? Un ienākt siltā, mājīgā telpā, nesatraucoties vai telpa būs gana silta. Un turpināt baudīt atpūtu.

ir jāpārdomā, kāds budžets tiks atvēlēts šai iekārtai, jo ir pieejamas iekārtas par demokrātiskām cenām, gan arī luksus klases gaisa kondicionēšanas iekārtas. Mūsu firmas uzskats ir tāds, ka ik viens cilvēks neskatoties uz saviem ienākumiem var atļauties sev piemērotu gaisa kondicionēšanas iekārtu, lai varētu parūpēties par savu un apkārtējo cilvēku veselību. Kopā mēs izrunāsim un sapratīsim, cik jaudīga iekārta Jums ir nepieciešama, jo šīs iekārtas atšķiras pēc to sniegtās jaudas. Lai pilnvērtīgi telpa tiktu gan uzsildīta, gan nepieciešamības gadījumā arī atdzesēta. Tādēļ ir tik svarīgi pirms šāda pirkuma konsultēties ar profesionāļiem. Jo iegādājoties šādu iekārtu bez konsultācijas, Jūs varat ne tikai pārmaksāt, bet arī nesaņemt Jūsu telpas izmēriem nepieciešamo mikroklimata uzturēšanas jaudu.

Mūsu piedāvātās gaisa kondicionēšanas iekārtas nodrošina ventilāciju, attīrīšanu no putekļiem, mikroorganismiem, kaitīgām gāzēm, gaisa sildīšanu, dzesēšanu un nepieciešamības gadījumā arī sausināšanu vai mitrināšanu jebkādā slēgtā telpā. Nav svarīgi vai tā ir dzīvojamā platība vai komercplatība, mums ir pieredze visdažādāko telpu aprīkošanā ar gaisa kondicionēšanas iekārtām. Svarīgi pieminēt, ka mūsu piedāvātajam kondicionēšanas sistēmām ir zems trokšņu līmenis, līdz ar to šī iekārta neliks par sevi manīt un netraucēs Jūsu ikdienas darbības. Vienīgais, ko Jūs jutīsiet no šīs iekārtas ir tas, ka tā sniedz Jūsu telpā jaunu gaisa kvalitāti.
Kondicionēšanas sistēmai ir vairākas priekšrocības, kas tiek izmantotas Jūsu labsajūtas vairošanai. Bieži vien no klientiem esam dzirdējuši, cik grūti ir uzturēt vēlamo temperatūru, lai gaiss telpā nebūtu pārāk sauss Kondicionēšanas iekārta spēj uzturēt telpā nepieciešamo mitrumu visa gada garumā. Un būtu maldīgi domāt, ka gaiss telpā ir jāmitrina tikai vēsajā sezonā. Šis jautājums ir vienlīdz svarīgs visa gada garumā. Protams, šīs iekārtas regulē siltuma daudzumu telpā, vai gluži pretēji atdzesē telpu līdz Jums vēlamajai temperatūrai. Dzīvē ne reizi vien ir situācijas, kad telpas uzsildīšana vai atdzesēšana ir nepieciešama strauji, tad šādos gadījumos kondicionēšanas sistēma ir kā radīta šādam uzdevumam, jo iepriekš minētās darbības šī iekārta veic ļoti strauji. Tas nozīmē, ka Jums nebūs ne jāsalst, ne jāsēž tveicīgā telpā un ilgi jāgaida līdz telpā būs sasniegta vēlamā temperatūra. Viss notiek ātri, lai Jūs justos komfortabli, neskatoties uz to, kādi laikapstākļi ir ārā aiz loga.
Ar gaisa kondicionēšanas iekārtu gan netiek vēdināta telpa, tādēļ mēs iesakām gaisa kondicionēšanas iekārtu kombinēt kopā ar ventilācijas sistēmu, lai iegūtu pilnvērtīgu gaisa attīrīšanas kompleksu. Diemžēl bieži vien tiek uzskatīts, ka telpas vēdināšanai pietiek vien ar atvērtu logu, bet tas ir maldīgs uzskats. Šis pasīvās vēdināšanas veids nes īslaicīgu labumu. Drīzāk gan jāsaka, ka vairāk ir mīnusu nekā labumu šim pasīvajam vēdināšanas veidam. Jo telpā ieplūst netīrais gaiss no ārpuses, bet ziemas sezonā šādā veidā telpā notiek siltuma zudums.

uzturēt telpās stabilu temperatūru, vienmērīgu gaisa plūsmu, mitruma līmeni un gaisa tīrību, padarot dzīves vidi komfortablu un patīkamu.
SIA “Climate systems” sniedz konsultācijas par gaisa kondicionēšanas iekārtām, veic aprēķinus, izvērtējot telpas lielumu, nozīmi un citus parametrus, kā arī veic sistēmu montāžas darbus. Mūsu bagātā darbības pieredze palīdz veikt darbu augstākajā kvalitātē. Lai katrs klients saņem tikai to labāko.

Efektīva un ilgmūžīga kondicionieru darbība ir atkarīga ne tikai no iekārtas kvalitātes, bet arī no pareizi izplānotas un profesionālas uzstādīšanas, un savlaicīgi veiktām iekārtu apkopēm. Mūsu kompānijas speciālisti veic garantijas un pēc garantijas apkopes darbus gaisa kondicionēšanas sistēmām. Apkopi šāda veida iekārtām mēs iesakām veikt reizi gadā, lai pārbaudītu, vai iekārta strādā ar pilnu atdevi. Kā arī, lai Jūs nepārmaksātu par elektrības izdevumiem, ko radījusi bojāta vai saplīsusi gaisa kondicionēšanas iekārta. Ja iekārtas laicīgi tiek uzraudzītas, to apkope aizņem pavisam nedaudz laika.

Iespējams Jums ir jautājumi par gaisa kondicionēšanas iekārtu iegādi, projektēšanu, uzstādīšanu vai remontu. Mēs atbildēsim uz visiem Jūsu neskaidrajiem jautājumiem, pirms tiek veikta izvēle par labu kādai iekārtai. Svarīgi ir noskaidrot visus sīkumus pirms mēs ķeramies pie iekārtas uzstādīšanas, lai mēs kopā visu būtu pārrunājuši. Un gala rezultāts sagādātu prieku gan mums, gan Jums.
Ceļš uz labu labsajūtu un harmoniju slēpjas tīrā un kontrolētā mikroklimatā, kādam pēc mūsu speciālistu domām būtu jābūt katrā telpā, kurā uzturas cilvēki.