SILTUMSŪKŅU MONTĀŽAUZSTĀDĪŠANARĪGA - LATVIJA

Arvien vairāk cilvēku izvēlas pēc iespējas komfortablākus apkures veidus, lai cilvēks nekalpotu savai apkures sistēmai, bet šī sistēma cilvēkam un viņa vajadzībām. Kas līdz ar to atvieglo ikdienas gaitas. Un ļauj vairāk veltīt uzmanību sev svarīgām nodarbēm. Skrienošajā 21. gs. tā ir liela priekšrocība atrast laiku sev, bet tajā pat laikā būt drošam, ka mikroklimats telpā, kurā tiek pavadīts laiks, būs automātiski uzraudzīts. Sasildīts, atdzesēts un arī attīrīts no visa liekā un veselībai traucējošā.

Siltumsūkņu darbība ir ļoti klusa, Jūs pat nedzirdēsiet, ka Jūsu telpā ir šāds aprīkojums. Jūs varēsiet just tikai svaigā, siltā vai atdzesētā gaisa priekšrocības, ko sniegs Jūsu izvēlētā siltumsūkņa sistēmas iekārta.
Siltumsūkņi ir ērts un mūsdienīgas risinājums, lai apsildītu dzīvojamo platību vai kādu citu telpu. Attiecīgi ņemot vērā telpas platību, mēs varēsim ieteikt, cik jaudīgs siltumsūknis Jūsu gadījumā būs vispiemērotākais. Lai dzīvojamā telpa vai komerctelpa, kuru ir paredzētas aprīkot ar siltumsūkni būtu komfortabla visdažādākajos laika apstākļos.

gluži kā gaisa kondicionēšanas iekārta.
Viens bloks atrodas mājas ārpusē, bet otrs iekšpusē. Mājas iekšpusē siltumsūknim ir nepieciešama pavisam maza platība. Šajā telpā nav jāatrodas tikai siltumsūknim, tur var atrasties arī kādas citas Jūsu sadzīvē vai saimniecībā nepieciešamas lietas. Siltumsūkņa vadība ir ērta un automatizēta. Tā paver arī plašas programmēšanas iespējas. Izmantojot siltumsūkni, izvēlētā telpa tiek uzsildīta vai attiecīgi atdzesēta ātri, kas ir ļoti liels pluss, ja salīdzina šo apkures veidu, piemēram, ar malkas vai granulu apkures sistēmu. Kad siltumsūknis sāk sildīt, ātrums tiek noregulēts tā, lai tas neizpūstu aukstāku gaisu nekā tas ir telpā.
Protams, katrai apkures sistēmai var atrast gan plusus, gan mīnusus. Kā arī viena apkures sistēma ideāli derēs vienam objektam, bet kādam citām tā būs neekonomiska un nelietderīga. Ar to mēs vēlamies teikt, ka ļoti svarīgs ir sagatavošanās un pārrunu process pirms apkures sistēmas izvēles un uzstādīšanas. Mūsu uzņēmuma darbinieku ilggadējā pieredze ļauj ātri izprast klienta izraudzītā objekta plusus un mīnusus, lai atrastu tam piemērotāko apkures sistēmu.

jo siltumenerģijas ražošanas laikā nenotiek nekāds degšanas process, kas var apdraudēt mājas drošību. Šis apkures veids nav paredzēts tikai jaunbūvēm, šādu apkures veidu var ierīkot arī renovētā mājā, kurā ir bijusi kāda cita apkures sistēma. Bieži no klientu puses dzirdam jautājumu, kura no apkures sistēmām ir videi draudzīgākā. Atbilde un ieteikums no mūsu profesionāļu puses ir siltumsūkņu apkures sistēma. Jo šis sistēmas savā darbībā ņem enerģiju no zemes, tādējādi nepiesārņojot to un neatstājot nekādas pēdas.

vai kāda cita veida saskaņošana. To uzstādīšana aizņem salīdzinoši maz laika. Siltumsūknis ir pilnībā automātiska sistēma, kas ir vadāma arī attālināti ar telefonu vai planšetdatoru, izmantojot interneta savienojumu. Šī priekšrocība jau sniedz ļoti lielu ikdienas dzīves atvieglojumu, jo nav jāsatraucas par malkas vai kāda cita kurināmā resursa ielikšanu sistēmā, lai, piemēram, atgriežoties mājās, telpās būtu silti un mājīgi. Līdz ar to jāpiemin arī, ka siltumsūknim nav nepieciešams izbūvēt skursteni, kas visbiežāk apkures sistēmām ir nepieciešams. Tas uzreiz atceļ virkni darbību, kā arī atkrīt skursteņa kopšana, kas ir ļoti svarīga, ja mājās ir apkures sistēma, kura ir kurināma ar malkas vai granulu resursiem. Tomēr vēlamies uzsvērt, ka, lietojot malkas vai granulu apkures sistēmu, ir jāveic regulāra skursteņa sistēmas apkope, lai tajā neuzkrātos sodrēji un neradītu lieku aizdegšanās risku.

Salīdzinot malkas vai granulu apkuri ar siltumsūkņu apkuri, tad viennozīmīgi ekonomiski gan uzstādīšanas ziņā, gan uzturēšanas ziņā izdevīgāka ir siltumsūkņa apkure, tomēr ne visur to ir iespējams uzstādīt. Ir jābūt pieejamiem siltuma resursiem, lai siltumsūknis būtu uzstādāms, bet šis jau ir jautājums, ko mēs apspriežam individuāli ar katru mūsu klientu. Kā arī meklējam risinājumus, lai katrs klients, kurš vēlas uzstādīt siltumsūkni, to var arī izdarīt ar mūsu profesionāļu palīdzību un atbalstu. Izvēloties uzstādīt siltumsūkni, pavisam īsā laika periodā Jūs sapratīsiet, ka ieguldītie līdzekļi siltumsūkņa iegādē un uzstādīšanā ātri vien atmaksājas. To ir teikšu mūsu klienti, ar kuriem mēs tiekamies, lai veiktu siltumsūkņu regulārās apkopes. Vai arī klienti, kuri vēršas pie mums, lai atkārtoti ierīkotu siltumsūkni jau kādā citā objektā.  Mēs uzskatām, ka mūsu klientu pozitīvās un iedvesmojošās atsauksmes ir vislabākais rādītājs mūsu paveiktajam darbam. Ar to mēs ļoti lepojamies! Un vēlamies šādas atsauksmes tikai vairot!

Gaiss – gaiss, gaiss – ūdens, zeme – ūdens, ūdens – ūdens siltumsūkņi. Attiecīgi katrs no siltumsūkņiem darbojas izmantojot konkrēto resursu.

Gaiss – gaiss siltumsūknis darbojas līdzīgi kondicionierim, bet tas ir paredzēts arī telpu uzsildīšanai. Šādu siltumsūkni iesakām vislabāk uzstādīt nelielās telpās, piemēram, vasarnīcā.

Siltumsūknis gaiss – ūdens pārnes enerģiju no apkārtējā gaisa uz apkures sistēmu. Iekārta pieslēdzama pie ūdens apsildes sistēmas.

Zeme – ūdens siltumsūknis izmanto zemē uzkrāto saules enerģiju, ko attiecīgi var izmantot telpas apsildei. Nav tā, ka zeme uzkrātu saules siltumu tikai vasaras mēnešos, protams, šajā gada posmā tas ir visaktīvākais, bet šis process notiek visa gada garumā. Piemēram, rudenī, kad zemē ir nokritušas koku lapas, tās veido uz zemes biezu lapu kārtu, zemē ir uzkrājis tika daudz enerģijas, lai ar to apsildītu māju visas vēsās sezonas garumā. Arī šo siltumsūkni karstā laikā ir iespējams izmantot gaisa temperatūras atdzesēšanai iekštelpās.

Siltumsūknis ūdens – ūdens. Ūdens no dziļurbuma tiek sūknēts uz siltumsūkni, kur tā nemainīgā temperatūra tiek lietota enerģijas apmaiņā.

Tikai jāsaprot, kurš enerģijas veids Jūsu izraudzītajai ēkai ir vispieejamākais un piemērotākais. To ir iespējams kopā ar speciālistu izrunāt un uzzināt konsultācijas laikā.

Izvēloties ierīkot mājās siltumsūkni Jūs ne vien rūpējaties par apkārtējo vidi, bet tik pat ļoti arī par savu un ģimenes veselību. Mūsu piedāvātie siltumsūkņi uzlabo ieelpojamā gaisa kvalitāti, padarot to tīru. Automātiski gaiss tiek attīrīts no nevēlamajām baktērijām, vīrusiem un putekļu ērcītēm, kas ļoti bieži mēdz būt par dažādu alerģiju izraisītājiem. Kā arī cilvēki bieži sūdzas par nogurumu, miegainību vai bezmiegu. Pirmais solis šādā situācijā, ko mēs iesakām darīt, ir pārbaudīt telpas mikroklimatu. Attiecīgi izvērtēt kāda temperatūra ir visās telpās, kurās Jūs uzturaties.

Mūsu speciālisti var palīdzēt gan ar siltumsūkņa izvēli, gan tā uzstādīšanu un arī regulāro apkopi, lai siltumsūknis strādātu ar pilnu atdevi. Kā visām sistēmām arī šai ir nepieciešama regulāra apkope, ko vislabāk uzticēt profesionāļu rokās. Lai Jūs mājās vai darba vietā justos patiesi komfortabli un ērti.