VENTILĀCIJA-KONDICIONĒŠANA-APKURE PROJEKTĒŠANAMONTĀŽASERVISS RĪGĀ

Apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu efektīva un ilglaicīga darbība ir lielā mērā atkarīga no tā, vai savlaicīgi tiek veikta iekārtu apkope.
Neaizmirstiet, ka tikai energoefektīvas iekārtas vien nespēs samazināt Jūsu ikmēneša izdevumus un nodrošināt teicamu komfortu. Tikai kombinējot pareizās tehnoloģijas ar atbilstošu visas apkures sistēmas ekspluatāciju, automātisko telpu temperatūras regulēšanu, kvalitatīvām un laicīgām apkopēm, Jūs varat būtiski samazināt ikmēneša  enerģijas patēriņu, līdz ar to – arī ikmēneša rēķinus.
Mūsu pieredzējušie meistari Jums palīdzēs ne tikai atrast un ierīkot piemērotākos apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu risinājumus, bet arī parūpēsies, lai tie kalpotu efektīvi un pēc iespējas ilgāk.

Ir patīkami atrasties telpā, kurā ir svaigs un tīrs gaiss. Tik pat patīkamas sajūtas ir vēsā ziemas dienā ieiet telpā, kurā ir silti, mājīgi, nevis smacīgi. Kā arī gluži pretēji. Svelmainā vasaras dienā ieiet telpā, kurā ir atsvaidzinošs gaiss, kas veldzē pēc karstās vasaras tveices. Pirmajā brīdī varētu šķist, ka tie ir sīkumi, bet patiesībā tās ir lietas, kas veido mūsu sajūtas, ar kādām mēs ieejam konkrētā telpā. Kā arī vistiešākajā mērā ietekmē sajūtas, ar kādām mēs no konkrētās telpas izejam. Ne tikai telpā, kurā dzīvojam, bet arī strādājam. Tādēļ visas mūsu firmas piedāvātās sistēmas – apkures, ventilācijas un kondicionēšanas mēs piedāvājam un uzstādām gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, jo uzskatām, ka par mikroklimatu ir jādomā visās ēkās un telpās, lai cilvēku ikdienu padarītu maksimāli ērtu un patīkamu. Telpā ar pārdomātu mikroklimatu cilvēks jebkuru darbību veiks produktīvāk. Sākot jau ar mājas soli, līdz pat darba pienākumiem. Kā arī ne mazāk svarīgi ir minēt miega kvalitāti, kas arī vistiešākajā mērā iet roku rokā ar telpas mikroklimatu. Un šeit jau varētu turpināt šo ķēdīti vēl un vēl. Labi izgulējies cilvēks ir priecīgs, apmierināts un pozitīvs. Ar šādām sajūtām uzsākot savu dienu, šīs sajūtas ir vieglāk arī saglabā, ja atrodaties telpā, kurā tie regulēts mikroklimats. Priecīgam un apmierinātam cilvēkam visas lietas sokas daudz labāk, nekā tādam, kurš iespējams ir neizgulējies, ar sāpoši galvu vai kādām citām veselības problēmām, jo attiecīgi vidē, kur viņš atrodas netiek kontrolēts mikroklimats. Atgādināsim, ka mikroklimata kontrole notiek automatizēti. Tas nozīme, ka pēc energoefektīvo iekārtu uzstādīšanas Jūs par tām varat aizmirst līdz to apkopei.

Apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu efektīva un ilglaicīga darbība ir lielā mērā atkarīga no tā, vai savlaicīgi tiek veikta iekārtu apkope. Savlaicīgi, tas būtu, kā minimums reizi gadā. Negaidot to brīdi, kad kāda no minētajām sistēmām darbojas daļēji vai pārstāj darboties vispār. Apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas ir kā bāzes komplekts, lai ēkā, kurā Jūs atrodaties Jums būtu gan komfortabla, gan tajā būtu veselīgs mikroklimats. Izraugoties katru no šīm sistēmām, ieteicams veikt rūpīgas pārrunas, lai Jūsu izvēlētās iekārtas būtu ilgtspējīgas un piemērotas tieši Jūsu telpām. Mikroklimatu raksturojošie faktori  ir gaisa mitrums, temperatūra, trokšņu līmenis, apgaismojums. Mūsu  firmas pārziņā no nosauktajiem faktoriem ir gaisa mitrums un temperatūra. Lai vieglāk būtu saprast,  ka visas šīs vienības ir svarīgas, ieskicēsim arī dažus piemērus par trokšņu līmeni un apgaismojumu telpas mikroklimata ietekmē. Jo tikai izveidojot šo telpas mikroklimata kopainu var saprast, cik katra no šim minētajām sistēmām ir svarīga.

Galveno  šī kritērija fonu veido tas, kur atrodas ēka. Pilsētas vai lauku vidē. Katrā no šīm vidēm būs savi specifiskie trokšņu līmeņa ietekmētāji,  tādēļ minēsim  tikai populārākos. Trokšņi, kas telpā dzirdami  no ārpuses, piemēram, ielas vai blakus esošajiem  kaimiņiem.  Šādā situācijā ir jāpārskata ēkas logu kvalitāte un sienu  skaņu izolācija.  Jāizvērtē arī trokšņi,  kas rodas no sadzīves tehnikas. Jo vecākā ir šī tehnika,  jo lielākas iespējas, kā tā rādīs troksni, kas sadzīvē traucēs.

Vērtīgi atcerēties,  ka gaismas ķermeņi telpā ir ne tikai interjera priekšmeti, bet tiem ir arī praktiskā nozīmē. Gaismas ķermeņi tiek iedalīti trīs kategorijās tiešie, atstarotie  un izklaidētie. Katrai  telpas zonai ieteicams izraudzīties  vispiemērotāko veidu. Virtuvē un vannas istabā būtu ieteicams papildus apgaismojums.  Jāpārskata darba virsmu novietojums, lai sēžot vai stāvot uz tām nekristu ēna. Atpūtas zonā ieteicams lietot kvēlspuldzes, jo tās sniegs  acīm patīkamāku gaismu. Darba zonās ieteicams lietot halogēnspuldzes.

par kuriem atbild mūsu speciālisti ir telpas mitrums un temperatūra. Ne vienmēr tikai mitrs gaiss ir traucējošs faktors, tik pat bieži tas ir arī pārāk sauss gaiss. Ja Jums nav skaidrs, kāds gaiss ir telpā, kur atrodaties, bet jūtat, ka tas Jums rada diskomfortu, mēs ieteiktu veikt gaisa mērījumus, lai to precīzāk saprastu. Protams, komfortablas temperatūras sajūta katram var būt savādāka. Bet ir daži ieteikumi, kurus no mūsu puses mēs rekomendējam, lai iekštelpās Jūs justos maksimāli ērti. Tālāk minētās temperatūras ieteikumus automātiski var regulēt ar ventilācijas un kondicionēšanas sistēmām, ja tās ir ierīkotas profesionāli, bet ir vērtīgi zināt šos ieteikumus. Pavisam neliels sīkums, bet tā zināšana un pielietošana padarīs mājas dzīvi daudz patīkamāku, piemēram, virtuvē ieteicams uzturēt zemāku temperatūru nekā vannas istabā. Komfortablai pašsajūtai virtuvē temperatūra varētu būt no +19 līdz +21 grādiem, vannas istabā no +20 līdz +22 grādiem, dzīvojamā istabā no +20 līdz +21 grādiem, guļamistabā no +17 līdz +18 grādiem, gaitenī no +15 līdz 17 grādiem. Bez profesionāli ierīkotas ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas, nav iespējams izsekot līdzi temperatūru svārstībām un uzturēt tās iepriekš minētajā līmenī.

ar atbilstošu visas apkures sistēmas ekspluatāciju. Neaizmirstiet, ka tikai energoefektīvas iekārtas vien nespēs samazināt Jūsu ikmēneša izdevumus un nodrošināt teicamu komfortu. Tikai kombinējot pareizās tehnoloģijas ar atbilstošu visas apkures sistēmas ekspluatāciju, automātisko telpu temperatūras regulēšanu, kvalitatīvām un laicīgām apkopēm, Jūs varat būtiski samazināt ikmēneša enerģijas patēriņu, līdz ar to – arī ikmēneša rēķinus.

Protams, Jūs varat ierīkot savā ēkā jaunu apkures sistēmu, nepadomājot par ventilācijas un kondicionēšanas sistēmām, bet lai sasniegtu maksimāli komfortablu telpas mikroklimatu, ir ieteicams apdomāt ar ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas ierīkošanu. Katrā ziņā visi ieguldītie līdzekļi ar laiku atmaksāsies vairākkārt. Pirmkārt, jau atstājot labvēlīgu ietekmi uz Jūsu veselību, otrkārt, paildzinot Jūsu ēkās ilgmūžību, treškārt, ietaupot Jūsu līdzekļus, kas būtu izdoti, piemēram, par apkuri, kas būtu energoneefektīva, ja tā netiktu kontrolēta caur energoefektīvām iekārtām.

Nav svarīgi vai ēka ir celta nesen, vai tā ir renovēta un celta pirms daudziem gadiem. Vai tā ir daudzdzīvokļu māja vai privātmāja. Katrai no šādām celtām ir iespējams atrast savus plusus un mīnusus. Toties mājas ilgmūžību ir iespējams pagarināt ieguldot līdzekļus apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu uzstādīšanā. Nenoliedzami ir vērtīgi uzklausīt citu cilvēku viedokļus šādā jautājumā, bet efektīvi palīdzēt varēs tikai profesionāli un zinoši cilvēki, kas strādā ar šīm sistēmām jau daudzus gadus.

Šī uzņēmuma pieredzē ir ne viens vien gadījums, kad cilvēks ir vēlējies ietaupīt uz energoefektīvo iekārtu uzstādīšanas rēķina, un uzstādījis tās pats. Bet galu galā tomēr vērsies pie mūsu speciālistiem, jo sistēmas nav strādājušas pilnvērtīgi vai radījušas neadekvāti lielus zaudējumus. Tādēļ mēs uzreiz iesakām sazināties ar mūsu meistariem, ja ne pirms iekārtu iegādes, tad vēlams pirms to pašrocīgās uzstādīšanas, tādējādi aiztaupot sev liekas raizes un galvassāpes.

Mūsu pieredzējušie meistari Jums palīdzēs ne tikai atrast un ierīkot piemērotākos apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu risinājumus, bet arī parūpēsies, lai tie kalpotu efektīvi un pēc iespējas ilgāk un maksimāli draudzīgi apkārtējai videi, neatstājot piesārņojuma pēdas. Atbildēsim uz visiem Jūsu neskaidrajiem jautājumiem, lai pēc komunikācijas ar mūsu speciālistiem Jūs būtu 100% apmierināti gan ar mūsu darba stilu, gan saņemto pakalpojumu kvalitāti un ilgmūžību. Uzskatām, ka labvēlīgs mikroklimats ļoti spēcīgi ietekmē Jūsu dzīves kvalitāti, tādēļ padomājiet, kas ir tas, kam Jūs savā dzīvē vēlaties pievērts lielāku vērību. Kas ir tas, kas patiesībā nav nopērkams ne par kādu pasaules naudu.