VENTILĀCIJAS SISTĒMAS IERĪKOŠANAMONTĀŽA - SERVISS RĪGĀ - LATVIJĀ

Lai telpās nodrošinātu svaigu gaisu un veselībai nekaitīgu vidi, nepietiek vien atvērt logu.

Ja, būvējot vai rekonstruējot jebkura tipa ēku, izmantojat mūsdienīgus risinājumus un materiālus un ievērojat pastāvošos siltumizolācijas normatīvus, ēkas konstrukcijas būs samērā hermētiskas. Ja nebūs padomāts par ventilācijas sistēmu, veselīga mikroklimata nodrošināšana var būt problemātiska.
Pareizi izbūvēta ventilācijas sistēma nodrošina:
  • gaisa ar paaugstinātu oglekļa dioksīda koncentrāciju izvadīšanu;
  • svaiga, ar skābekli piesātināta gaisa padevi;
  • nevēlamu smaku novēršanu;
  • liekā mitruma izvadīšanu;
  • putekļu un tajos mītošo slimību ierosinātāju izvadīšanu;
Ventilācijas iekārtas darbību raksturo tās efektivitātes koeficients. Salīdzinot dažādas ventilācijas iekārtas, viens no labākajiem to kvalitātes rādītājiem ir rekuperatora lietderības koeficients. Rekuperācijas tehnoloģija, ko izmanto šādās iekārtās, paredz ieplūstošā gaisa sasildīšanu ar izplūstošā gaisa siltumu, un koeficients raksturo to, cik procentu siltumenerģijas tiek atgūts gaisa apmaiņas procesā.
Lai izvēlētos sev piemērotāko ventilācijas sistēmu – kompaktu, klusu, efektīvu, kā arī ekonomisku un ērti lietojamu, aicinām sazināties ar SIA „Climate Systems” speciālistiem.
Mēs palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu un pilnu ventilācijas sistēmu servisu – no projektēšanas līdz ierīkošanai un apkopei!

Tās ir četras pamata stihijas, kas ir mums apkārt. Varat iztēloties, kura no stihijām jums ir vistuvākā? Stabilā zemes enerģija, plūstošā gaisa, jaudīgā ūdens vai svelmainā uguns enerģija? Ar kuru no stihijām saskaroties jūtaties vislabāk? Zeme, ūdens un uguns – šīs stihijas mēs varam saredzēt un ļoti labi sajust. Bet gaiss? Kā ir ar šo stihiju? Tas, ka šī stihija nav saredzama, nepadara to mazāk svarīgu vai nenozīmīgu. Tieši pretēji. Tā ir stihija, kas mums ir apkārt nepārtraukti, palīdzot mūsos uzturēt  svarīgo dzīvības enerģiju Tik elementāri –  bez dzīvības enerģijas nav dzīvības šeit uz zemes. Gaisa tīrība ir kā pamatu pamats visam dzīvajam. Gaisam ko ieelpojam jābūt piesātinātam ar skābekli, lai mēs varētu pilnvērtīgi būt un elpot. Atcerieties arī par saviem četrkājainajiem draugiem un telpaugiem, arī viņiem ir nepieciešams tīrs un svaigs gaiss, kas var nodrošināt harmonisku esību. Salīdziniet savas sajūtas. Kādas tās ir, kad Jūs izeja ārā no telpas, kurā ir svaigs  gaiss. Un tagad no telpas, kurā ir sastāvējies bezgaiss! Vai jūtat atšķirību? Līdz ar to arī izdariet izvēli, kādā vidē Jūs vēlētos pavadīt gan brīvo laiku, gan savas darba stundas.

laikā, kad lielākā ikdienas daļa paiet iekštelpās. Tādēļ svarīgi par gaisa tīrību domāt ne tikai dzīvojamajā platībā, bet arī telpās, kur notiek, piemēram, komercdarbība vai rūpnieciskā darbība. Par gaisa tīrību iekštelpās ir jādomā gan pilsētvidē, gan ārpus pilsētas. Svaigs gaiss ārā vēl nenozīmē, ka tieši tāds pats ir iekštelpās. Siltā sezonā ir labs laiks, lai ierīkotu vai atjaunotu ventilācijas sistēmu, jo tieši vēsajā sezonā visbiežāk aktualizējas jautājums par gaisa kvalitāti iekštelpās, tādēļ ka šajā laikā vēl vairāk tiek pavadīts laiks iekštelpās. Miegainība un nogurums, arī slikts miegs nakts laikā var būt vieni no rādītājiem, ka gaisa kvalitātei telpā ir jāpievērš uzmanība, lai tā neietekmētu dzīves kvalitāti, kas līdz ar to var atstāt  jūtamu iespaidu uz ikdienas darbībām un pašsajūtu. Rūpēties par veselību nenozīmē tikai sportot un ēst kvalitatīvu uzturu. Rūpēties par veselību nozīmē arī izvēlēties kādu gaisu elpot. Un šī izvēle ir tikai un vienīgi Jūsu pašu rokās.

tīru, ar skābekli piesātinātu gaisu, kā arī veselībai nekaitīgu, komfortablu vidi, nepietiek vien atvērt logu un ielaist telpā gaisa plūsmu. Protams, telpā ieplūdīs svaigs gaiss, bet tas būs īslaicīgs efekts, kas ātri vien izgaisīs un nesniegs vēlamos rezultātus, tādēļ arī to dēvē par pasīvo ventilāciju, jo pēc brīža gaiss atkal atgriežas iepriekšējā stāvoklī. Lieliski, ja apkārtējā vidē ir tīrs gaiss, bet, ja tas ir piesārņots ar izplūdes gāzēm, izmešiem no rūpnīcu fabrikām, tad, atverot  logu, un domājot,  ka  telpa tiek vēdināta,  notiek gluži pretējs efekts. Šādā gadījumā gaiss telpā var kļūt vēl piesārņotāks nekā ārā. Jo pie ieplūdušā ārā gaisa klāt nāk arī mikroklimatu ietekmējošie iekštelpas faktori, kas tālāk arī tiks pieminēti. Šāda gaisa kokteilis radīs nelabvēlīgu ietekmi gan uz visiem dzīvajiem organismiem, kas būs iekštelpās, gan arī atsauksies uz ēkas ilgmūžību.

atverot logu, var radīt lielu siltuma zudumu, līdz ar to arī sadārdzinot apkures izmaksas, kas aukstajā sezonā visbiežāk jau ir krietni augstākas nekā vasaras sezonā. Nemaz nerunājot par straujajām temperatūras svārstībām, kas rodas pasīvās ventilācijas rezultātā un var atstāt ietekmi uz veselību. Šāda darbība nevar regulēt ne gaisa mitrumu telpā, ne, piemēram, pelējuma samazināšanos. Pasīvā ventilācija īpaši nebūtu ieteicama telpās, kur ir mazi bērni, jo izmantojot šādu ventilāciju vienmēr pastāv caurvēja risks.

 Maldīgi būtu domāt, ka kontrolēta gaisa apmaiņa var notikt vien atverot telpas logu. Jāatceras arī par to, ka telpā, kurā nav ventilācijas sistēmas var veidoties bezgaiss un kondensāts uz mājas logiem. Arī šīs situācijas nevar atrisināt vien atverot telpas logus. Jo visbiežāk, kad ārā ir auksts, telpas tiek vēdinātas retāk, bet ar ventilācijas sistēmu šāda problēma atkrīt, jo šī sistēma izdarīs Jūsu vietā visu, lai gaiss telpā, kurā atrodaties būtu labvēlīgs veselībai, respektīvi, telpā tiks kontrolēts  gaiss, mitrums un temperatūra. Viss tiek paveikt Jūsu vietā, lai Jūs varētu uzturēties vidē, kurā ir tīrs un svaigs gaiss.

izmantojat mūsdienīgus risinājumus un materiālus, kā arī ievērojat pastāvošos siltumizolācijas normatīvus, ēkas konstrukcijas būs samērā hermētiskas un neelpojošas. Ja nebūs padomāts par ventilācijas sistēmu, veselīga mikroklimata nodrošināšana var būt problemātiska. Mikroklimatu ietekmē   dažādi apstākļi, piemēram, gadalaiks, telpas platība, klimats, gaisa kustības ātrums u.c.  Telpā var rasties  pelējums, lieks mitrums, kondensāts, dažādas baktērijas, kas var nelabvēlīgi ietekmēt veselības stāvokli, izraisot alerģiskas reakcijas. Tas var būt balss aizsmakums, ādas problēmas, acu  kairinājums. Tie ir tikai daži no variantiem, kādas sekas uz veselību var atstāt ilgstoša uzturēšanās telpās, kurās nav ierīkota kvalitatīva ventilācijas sistēma.

Tādēļ ar mūsu ventilācijas sistēmu palīdzību ir iespējams laicīgi novērts šos nepatīkamos sadzīves un veselības traucēkļus. Labāk ieguldīt līdzekļus kvalitatīva gaisa uzturēšanā, nekā šos līdzekļus novirzīt veselības ārstēšanā. Jāuzsver, ka ventilācijas sistēmas izbūvi labāk uzticēt profesionāļu rokās, lai rezultāts tiešām būtu efektīvs, neliek vilties un sniegtu zemāk minēto labvēlīgo rezultātu.

  • gaisa ar paaugstinātu oglekļa dioksīda koncentrāciju izvadīšanu;
  • svaiga, ar skābekli piesātināta gaisa padevi;
  • nevēlamu smaku novēršanu;
  • liekā mitruma izvadīšanu, līdz ar to neveidosies labvēlīga vide pelējuma sēnītei un citām baktērijām;
  • putekļu un tajos mītošo slimību ierosinātāju izvadīšanu;

Ventilācijas iekārtas darbību raksturo tās efektivitātes koeficients. Salīdzinot dažādas ventilācijas iekārtas, viens no labākajiem to kvalitātes rādītājiem ir rekuperatora lietderības koeficients. Rekuperācijas tehnoloģija, ko izmanto šādās iekārtās, paredz ieplūstošā gaisa sasildīšanu ar izplūstošā gaisa siltumu, un koeficients raksturo to, cik procentu siltumenerģijas tiek atgūts gaisa apmaiņas procesā.

Pareiza ventilācijas ierīkošana sniegs ne tikai iepriekš minētās priekšrocības, bet rūpēsies arī par ēkas ilgmūžību un energoresursu efektīvu izmantošanu, kas šajā laikmetā ir ļoti aktuāls jautājums. Kā dzīvot, lai pēc iespējas mazāk piesārņotu  vidi un būtu pozitīvā mijiedarbībā ar to.

un pilnu ventilācijas sistēmas servisu – no projektēšanas līdz ierīkošanai, kā arī apkopei. Lai ventilācijas sistēmas kopums darbotos produktīvi regulāri (vismaz reizi gadā) ir jāveic tās apkopelīdz ar to ventilācijas sistēma ne tikai strādās ar pilnu jaudu, bet arī kalpos ilgāk un patērēs mazāk elektroenerģijasGaisa filtru aizsērēšanas gadījumā ventilācijas sistēma var apstrādāt daudz mazāku gaisa daudzumu, bet elektroenerģijas patēriņš līdz ar to var pieaugt.

Sāksim ar Jūsu idejas uzklausīšanu un sniegsim savu redzējumu, kā šo ideju realizēt, lai mūsu sadarbība būtu abpusēji veiksmīga. Mēs esam ieinteresēti, lai klienti ir apmierināti, līdz ar to darīsim visu, lai kopīgiem spēkiem vienotos par Jums labāko ventilācijas risinājumu. Ja vēlaties uzstādīt ventilācijas sistēmu, bet nav ideju, kas būtu jādara, tad mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs rast katrai situācijai individuālu risinājumu. Lai Jūsu izraudzītajā telpā būtu svaigs gaiss, kas kā jau iepriekš minēts ir visa dzīvā pamats.

Lai izvēlētos sev piemērotāko ventilācijas sistēmu – kompaktu, klusu, efektīvu, kā arī ekonomisku un ērti lietojamu, aicinām sazināties ar SIA „Climate Systems” speciālistiem, kuri laipni atbildēs uz visiem Jums aktuālajiem jautājumiem par ventilācijas iekārtas pārbūvi vai uzstādīšanu jeb kādā telpā.

Mēs esam par veselīgu mikroklimatu  ikkatrā mājā, kuru varam palīdzēt Jums nodrošināt augstākajā kvalitātē. Mēs esam par tīru gaisu katrā ģimenē un katrā darba vietā, lai Jūsu dzīves kvalitāte būtu augstākajā līmenī.

Mēs esam par laipnu un draudzīgu sadarbību, lai katrs klients, kurš saņem mūsu pakalpojumus būtu 100% apmierināts ar saņemto pakalpojumu.